Webdesign Studio

   Nonet Webdesign Studio oferuje Państwu usługi w zakresie projektowania oraz tworzenia stron WWW.

Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem witryn WWW i udostępnianiem ich na serwerach internetowych.

Zaprojektujemy stronę odpowiadającą Państwa potrzebom i oczekiwaniom, projektując zarówno prostą i elegancką wizytówkę firmy, jak i skomplikowaną i wyrafinowaną witrynę zawierającą pełną informację o Państwa firmie.

Strona WWW będąca prezentacją Państwa firmy jest plikiem udostępnianym w Internecie i ogólnodostępnym za pomocą przeglądarki. Na stronie znajdować się mogą informacje w postaci tekstu, grafiki, jak również w innych formach. Kolorystyka strony jest dowolna, a jej wygląd ograniczony praktycznie tylko wyobraźnią zamawiającego.

Atrakcyjność strony można podnieść przy pomocy odpowiednich elementów :

  - Logo firmy

  • Chrakterystyczny znak graficzny, pomaga rozpoznać stronę firmy. Jest bardzo atrakcyjnym elementem WWW, szczególnie gdy logo jest animowane.

  - Zdjęcia

  • Dostępne w palecie 16 milionów kolorów zdjęcia zaprezentują Państwa produkty i osiągnięcia Firmy.

  - Ramki

  • Wzbogacają strukturę strony umożliwiając zastosowanie przewijanych ekranów oraz pasków menu z przyciskami - linkami.

  - Linki

  • Fragmenty tekstu lub obiekty przy pomocy których można robić odwołania do innych stron dostępnych w Internecie. Klikając myszką na tekst, albo rysunek ładujesz inną stronę swoją lub każdą inną wybraną.

  - Skrypty CGI

  • Umieszczone na stronie dają dodatkowe możliwości, odwiedzający moża zostawić swój adres, przesłać dane lub dokonać zakupu w wirtualnym sklepie.

  - Autorespondery

  • Jeżeli na stronie znajduje się tak przygotowane narzędzie klient wysyłając e-mail otrzymuje automatycznie odpowiedź, na ustalony temat. Bardzo pomocne narzędzie dla Firm prezentujących swoją ofertę na stronie WWW.

  - Bazy danych

  • Udostępnienie na stronie bazy danych z aktualnym asortymentem Firmy umożliwia klientom szybką i dokładną informację na temat jej oferty. Zapewnia klientom pełną informację, a Firmie doskonałą prezentację swoich produktów, dostępną na całym świecie.

  - Aplety JAVA

  • Napisane w języku programowania JAVA stanowią doskonałe uzupełnienie Państwa strony nadając jej dynamiczny i atrakcyjny wygląd.

  - Animacje

  • Animacje złożone z sekwencji obrazów wyświetlanych w określonym tempie stanowią ciekawy wyróżnik na stronie WWW.
Ostatnia aktualizacja: r.

Copyright (c) 2000 by Nonet IP
Opracowanie: Nonet WebStudio
Uwagi: webmaster