Oferta


   Nonet Internet Provider umożliwia Państwu prezentację firmy w ogólnoświatowej sieci komputerowej INTERNET. Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem kompletnych witryn internetowych. Wykonane przez nas witryny udostępniamy w zasobach naszego serwera WWW, lub na każdym innym serwerze wskazanym przez Klienta.

Zajmujemy się kompleksowym dostarczaniem i obsługą internetu dla firm, małych, dużych i średnich

Nasza oferta jest atrakcyjnym sposobem promocji i prezentacji Państwa Firmy za pośrednictwem ogólnoświatowej sieci INTERNET.

Zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa witrynę WWW, na której w atrakcyjny sposób zaprezentujemy firmę. Witryna WWW jest doskonałą reklamą, dostępną bez ograniczeń dla milionów użytkowników Internetu w Polsce i na całym świecie. Informacje o działalności firmy, jej ofercie, katalogi produktów, cenniki, informacje kontaktowe - wszystko to może się znaleźć w sieci Internet dzięki stronie WWW.

Email

  Zapewnia szybką i pewną komunikację przy pomocy poczty elektronicznej. Adres poczty elektronicznej, w którym znajduje się nazwa Państwa Firmy, jest znakomitym dodatkowym elementem promocyjnym. Nasz serwer email oferuje obszerne konta, o szybkim dostępie i bez niepożądanych dodatków reklamowych.

Strony (witryny) WWW
  World Wide Web jest usługą dostępną w Internecie która umożliwia Państwu prezentację i promocję firmy. Jedynym ograniczeniem w projektowaniu strony jest wyobraźnia, gdy jej nie brakuje strona WWW Państwa firmy może oszałamiać swoim bogactwem i oryginalną formą lub też pozostać oszczędną, elegancką i w pełni profesjonalną wizytówką firmy. Różnorodność technik prezentacji dostępnych na WWW pozwala na daleko idącą swobodę zarówno wyglądu strony, jak i jej zawartości. Katalog usług i produktów umieszczony w Internecie daje klientom możliwość pełnego zapoznania się z ofertą Państwa firmy. Nonet zajmie się projektem i wykonaniem strony, tak aby w odpowiedniej formie zaspokoiła wszystkie zapotrzebowania naszych Klientów.

Domeny
  Domena jest internetowym adresem pod którym znajduje się strona Państwa firmy. Zawierać ona może nazwę firmy, skrót nazwy lub inne słowo kojarzące się z firmą lub jej produktami. Nazwy domen podlegają rejestracji i dlatego macie Państwo pewność, że pod danym adresem znajdować będzie się tylko strona Waszej firmy. Istnieją różne rodzaje dostępnych domen, które w zależności od potrzeby i zainteresowania mogą stać się drogowskazem do Państwa strony. Nonet zarejestruje dla Państwa każdą żądaną domenę, którą następnie podejmie się administrować.
   Domeny :
   • - www.firma.com jest domeną zastrzeżoną dla działalności komercyjnej, korzystną zwłaszcza dla firm działających na rynkach międzynarowych.
   • - www.firma.com.pl jest domeną komercyjną, przeznaczoną dla firm działających na rynku polskim.
   • - www.firma.nonet.pl jest domeną dostępną tylko na naszym serwerze, jest ona bezpłatna.
   • - www.nazwa.pl jest domeną przeznaczoną wyłącznie dla polskich serwerów i firm.
   • - www.nazwa.org lub www.nazwa.org.pl przeznaczona jest dla organizacji i podmiotów o działalności niekomercyjnej.
   • - www.nazwa.art przeznaczona dla stron prezentujących materiały artystyczne.Ostatnia aktualizacja: r.

Copyright (c) 2000 by Nonet IP
Opracowanie: Nonet WebStudio
Uwagi: webmaster